• Wpisów: 96
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 19 dni temu, 00:07
  • Licznik odwiedzin: 17 473 / 859 dni
 
disney301
 
Oto część 2 serii z rysunkami :)
4. Szkice Starco
WP_20180402_005.jpg

5. Plagg i Tikki (Human)
WP_20180402_016.jpg

Nie mogłam się powstrzymać,aby ich nie narysować jako ludzi. Uważam że Tikki wygląda uroczo na rysunku,ale to moje zdanie ;)

6. W tym podpunkcie stawiam szkice i rysunki z anime, który ostatnio pokochałam. Nazywa się to anime "Ranma 1/2".
Jest to opowieść o młodym chłopcu Ranmie Saotome, który po niefortunnym treningu w pobliżu przeklętych źródełek leżących w Chinach po każdym kontakcie z zimną wodą zmienia się w dziewczynę. Jego ojciec, Genma, także ofiara wodnej klątwy, po zmoczeniu przybiera postać gigantycznej pandy. Na szczęście proces ten można odwrócić za pomocą gorącej wody. To wydarzenie sprawia, że świat Ranmy zmienia się o 180 stopni. Ojciec Ranmy w młodości zawarł umowę ze swym przyjacielem, Sounem Tendo o przyszłym małżeństwie Ranmy z jedną z córek Souna. Młodemu Saotome dostaje się narzeczona dość narwana, bardzo zazdrosna, a ponadto także trenująca sztuki walki, Akane.
(Zapożyczyłam opis fabuły od wujka Wiki xD Wiem, jestem leniem)
WP_20180402_009.jpg

Jest to rysunek przestawiający Ranmę i Akane, no i Ryogę aka P-chan (Rywal Ranmy, także dotknięty klątwą, po kontakcie z zimną wodą przemienia się w czarną świnkę)
Nie byłam bym sobą, gdybym nie pokochała jakiegoś kontrowersyjnego shipu :p Bo na serio, ta dwójka kłóci się na potęgę xD Ale są uroczy :*
WP_20180402_011.jpg

WP_20180402_012.jpg

Tutaj narysowałam ich, gdy są małżeństwem i mają małego synka, który ma na imię Ren (oto są efekty całodziennego poszukiwania ładnego japońskiego imienia xD)
ranmakolaż.jpg

Tutaj zrobiłam kolaż z rysków, jakie wykonałam,bo mi się nie chciało robić osobnych zdjęć i wstawiać wszystko po kolei. Więc ułatwiłam sobie sprawę.
Po lewej stronie- Dorosły Ryoga, osobiście mi się on podoba (Mam słabość do facetów z długimi włosami, chodzi mi tu o postacie z kreskówek lub anime)
Na górze - Ranma w wersji żeńskiej
Na dole -  Ranma w wersji męskiej (wiem,że nic się nie różni od wersji żeńskiej,ale  nie chciało mi się kolorować im włosów,bo jako facet ma on czarne włosy,a jako dziewczyna czerwone [rude?])
Po prawej stronie- Ciężarna Akane z 4- letnim Renem

Choć te anime jest bardzo stare (29 lat) to kocham je całym serduszkiem. Tak samo jak inne anime, które zostało stworzone przez Rumiko Takashi(twórczyni Ranma 1/2)"Inuyasha",ale niestety nie mam jeszcze z tego anime rysunków,ale jak będę miała to z pewnością wstawię :)
No to do następnego wpisu,
Dobranoc
I "Au revoir tout le monde" :*

“Biedronka”

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego