• Wpisów: 96
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis: 55 dni temu, 00:07
  • Licznik odwiedzin: 18 407 / 896 dni
 
disney301
 
Po tylu mękach w szkole, po tylu walkach z złoczyńcami (przedmiotami szkolnymi przeze mnie znienawidzonymi) i po tylu moich próbach znalezienia czasu i chęci do malowania, nareszcie wstawiam zaległy przez parę miesięcy rysunek. Rysunek Czarnego Kota :*. Wiem niektóre osoby mogą być z pewnością na mnie wściekłe,ale co ja mam poradzić. Na początku było tak,że miałam małe komplikacje, później przyszła szkoła ( obiecywałam go narysować w ferie zimowe), jeszcze doszło moje lenistwo i  w dodatku rysunek, który miałam z początku wstawić w ogóle mi się nie podobał i musiałam wszystko od nowa rysować. I jakoś tak wyszło,że moja wena podupadła :s i nie chciało mi się  go rysować.Choć miałam chyba z tysiąc szkiców,żaden mi się nie podobał :/.
Ale jak rozpoczęły się wakacje to moja wena powróciła jak zamachnięciem magicznej różdżki. I z tego się ogromnie cieszę :D.
I oczywiście otwieram na moim blogu serię z rysunkami. Będzie się zwał ,,Miraculous Fanart" (strasznie oryginalne XD), jeśli ktoś ma pomysł na inną nazwę to możecie pisać w komentarzach chętnie poczytam :). I teraz czas na kolejną ankietę. Będą te same postacie co w poprzedniej,ale dodam dodatkową postać.Miałam w niej kwami w ludzkiej wersji,ale zdecydowałam,że zrobię to w osobnej ankiecie.
Oto propozycję:
1.Marinette,
2.Nawałnica,
3.Volpina(Lila),
4.Ilustrachor,
5.Adrien ( jak narysowałam Kota to teraz Adrieńskiego czas wstawić :p)
A więc wybierzcie postać,a narysuję tą, która będzie miała najwięcej głosów ;).
Rysunek  dedykuję Weasley2 i mojemu przyjacielowi, który  na moim blogu utożsamia się pod pseudonimem ,,Czarny Kot''.
Mam nadzieję,że rysunek wam się podoba.
rysunek Kota.jpg

PS. Mistrzem w fotografii to ja nie jestem, ale  zdjęcie nawet wyszło nie najgorzej ;),ale tak czy siak musiałam go obrobić w Gimpie.
                                      ~Biedronka~

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego